Hierarchical Term Formatter (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Separator
hu: Elválasztó

en: links
hu: hivatkozások

en: Reverse
hu: Fordított

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Natural
hu: Természetes

en: Field Formatters
hu: Mezőformázók
