Hierarchical Term Formatter (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Separator
it: Separatore

en: Reverse
it: Inverti

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
