Hierarchical Term Formatter (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Separator
ja: セパレーター

en: Reverse
ja: 逆順

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト
