Hierarchical Term Formatter (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Separator
oc: Separador

en: Reverse
oc: Inversat

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
