Hierarchy Manager (2.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Search
fi: Etsi

en: Label
fi: Tunnus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Menu tree
fi: Valikkopuu

en: logged in users only
fi: vain sisäänkirjautuneet käyttäjät

en: Display plugin
fi: Näyttötila-plugin
