Hierarchy Manager (2.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: logged in users only
th: เข้าสู่ระบบผู้ใช้เท่านั้น
