Hierarchy Manager (2.0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: disabled
es: desactivado

en: Administration
es: Administración

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Label
es: Etiqueta

en: Configuration
es: Configuración

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: logged in users only
es: sólo para usuarios registrados

en: Display plugin
es: Extensión de visualización

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
es: <q>Autenticación</q> para usuarios anónimos
