Hierarchy Manager (2.0.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: disabled
da: deaktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Label
da: Etiket

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Menu tree
da: Menutræ

en: logged in users only
da: kun indloggede brugere

en: <q>Log in</q> for anonymous users
da: <q>Login</q> for anonyme brugere
