Hierarchy Manager (2.0.3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: disabled
it: disattivato

en: Administration
it: Amministrazione

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Label
it: Etichetta

en: Configuration
it: Configurazione

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: logged in users only
it: solo utenti autenticati

en: <q>Log in</q> for anonymous users
it: <q>Autenticazione</q> per utenti anonimi
