Hierarchy Manager (3.0.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: disabled
hu: tiltott

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: root
hu: gyökér

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: logged in users only
hu: csak bejelentkezett felhasználók

en: Display plugin
hu: Bővítmény megjelenítése

en: <q>Log in</q> for anonymous users
hu: <q>Bejelentkezés</q> névtelen felhasználók számára
