Hierarchy Manager (3.0.4) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: root
dz: རྩ་བ།
