Hierarchy Manager (3.0.5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: <q>Log in</q> for anonymous users
sr: <q>Пријави се</q> за анонимне кориснике
