Hierarchy Manager (3.1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Label
km: ស្លាក

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
