Hierarchy Manager (3.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: root
sv: rot

en: Label
sv: Etikett

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Menu tree
sv: Menyträd

en: logged in users only
sv: endast inloggade användare

en: Display plugin
sv: Insticksprogram för visning
