Hierarchy Manager (3.1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: disabled
is: óvirkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: root
is: rót

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
