Hierarchy Manager (3.2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: disabled
hy: անջատված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: logged in users only
hy: Միայն գրանցված մարդիկ
