Hierarchy Manager (3.2.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: root
kk: түбір

en: Label
kk: Атауы
