Hierarchy Manager (3.3.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka
