Hierarchy Manager (3.3.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
