Hierarchy Manager (3.3.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: disabled
gl: desactivado

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: root
gl: raíz

en: Label
gl: Etiqueta

en: Configuration
gl: Configuración

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: logged in users only
gl: Somentes usuarios conectados
