Hierarchy Manager (3.3.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: root
gu: મૂળ

en: Label
gu: શિર્ષક
