Hierarchy Manager (3.3.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: root
hr: korijen

en: Label
hr: Oznaka

en: Configuration
hr: Postavke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: logged in users only
hr: samo prijavljeni korisnici
