Hierarchy Manager (3.3.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: root
pa: ਰੂਟ
