Hierarchy Manager (3.3.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்
