Hierarchy Manager (3.3.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: root
bg: корен

en: Label
bg: Заглавие

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
