Hierarchy Manager (3.3.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
