Hierarchy Manager (3.3.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: disabled
cs: vypnuto

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: root
cs: kořen

en: Label
cs: Popisek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: logged in users only
cs: pouze přihlášení uživatelé

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
