Hierarchy Manager (3.3.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Confirm
fa: تایید

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: root
fa: ریشه

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: logged in users only
fa: فقط کاربران وارد شده

en: <q>Log in</q> for anonymous users
fa: <q>ورود</q> برای کاربران ناشناس
