Hierarchy Manager (3.3.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: root
he: שורש

en: Label
he: תווית

en: Configuration
he: הגדרות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Menu tree
he: עץ תפריט
