Hierarchy Manager (3.3.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Administration
id: Administrasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: root
id: akar

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: logged in users only
id: hanya pengguna yang masuk log

en: Display plugin
id: Plugin tampilan

en: <q>Log in</q> for anonymous users
id: <q>Masuk</q> untuk pengguna anonim
