Hierarchy Manager (3.3.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: disabled
jv: mati

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Label
jv: Judul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
