Hierarchy Manager (3.3.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
