Hierarchy Manager (3.3.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Label
nn: Etikett

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
