Hierarchy Manager (3.3.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: disabled
pt: desativado

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Administration
pt: Administração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: root
pt: raiz

en: Label
pt: Rótulo

en: Configuration
pt: Configurações

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: logged in users only
pt: apenas usuários logados

en: Display plugin
pt: Mostrar plugin

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
pt: <q>Login</q> para usuários anônimos

en: Access denied!
pt: Acesso negado!
