Hierarchy Manager (3.3.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: disabled
ru: отключено

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: root
ru: корень

en: Label
ru: Метка

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Menu tree
ru: Дерево меню

en: logged in users only
ru: только для авторизовавшихся пользователей

en: Display plugin
ru: Плагин отображения

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ru: <q>Вход</q> для анонимных пользователей
