Hierarchy Manager (3.3.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
