Hierarchy Manager (3.3.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: root
ast: raigañu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Configuration
ast: Configuración
