Hierarchy Manager (3.3.2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: disabled
de: deaktiviert

en: Confirm
de: Bestätigen

en: Administration
de: Verwaltung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: root
de: Hauptebene

en: Label
de: Beschriftung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Menu tree
de: Menüstruktur

en: logged in users only
de: nur angemeldete Benutzer

en: Display plugin
de: Anzeige-Plugin

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
de: <q>Anmeldung</q> für Gäste

en: Taxonomy tree
de: Taxonomie-Baum

en: Access denied!
de: Zugriff verweigert!
