Hierarchy Manager (3.3.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Configuration
mg: Fanamboarana
