Hierarchy Manager (3.3.2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: root
ml: റൂട്ട്

en: Label
ml: അടയാളം
