Hierarchy Manager (3.3.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: root
ne: मूल

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
