Hierarchy Manager (3.3.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: About
se: Birra
