Hierarchy Manager (3.3.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: root
ta: மூலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
