Hierarchy Manager (3.3.2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: disabled
uk: вимкнено

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: root
uk: корінь

en: Label
uk: Мітка

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Menu tree
uk: Гілка меню

en: logged in users only
uk: тільки для користувачів, що увійшли

en: Display plugin
uk: Плаґін відображення

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
uk: <q>Вхід</q> для анонімних користувачів
