Hierarchy Manager (3.3.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: root
ur: روٹ

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
