Hierarchy Manager (3.4.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: root
af: basis
