Hierarchy Manager (3.4.2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: root
ar: جذر

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Plugin
ar: ملحق (Plugin)

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Config
ar: إعداد

en: logged in users only
ar: المستخدون المسجلون فقط

en: Display plugin
ar: عرض الملحق (plugin)

en: <q>Log in</q> for anonymous users
ar: <q>تسجيل الدخول</q> للمستخدمين المجهولين
