Hierarchy Manager (3.4.2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn
