Hierarchy Manager (3.4.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: disabled
cy: analluog

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: root
cy: gwreiddyn
