Hierarchy Manager (3.4.2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: root
eo: radiko

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Bundle
eo: Fasko
